Відбулася перша зустріч Радників інклюзивної мережі «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти»

Відбулася перша зустріч Радників інклюзивної мережі «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти»

У місті Сєвєродонецьку 18.07.2019р.відбулася перша зустріч Радників інклюзивної мережі «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти»
Радушно привітав команду Радників, ГоловаЛуганська Асоцiацiя органiзацiй осіб з інвалiднiстю Микола Надулічний.
Він презентував результати візитів в громади Луганської області (Попасна,Золоте,Гірське,Щастя,Станиця-Луганська,Біловодськ),які були спрямовані на моніторинг безбар’ єрного доступу осіб з інвалідністю та людей похилого віку до тих чи інших послуг.Та аналіз життєвої ситуації , осіб з інвалідністю в районів. Нажаль був дуже збентежений бездіяльністю у цьому напрямку органів влади.Адже це їх компетенція ,їх напрям роботи,за це вони мають нести відповідальність.
Тож, по завершеню візитів в громади,для більш ефективної роботи щодо зміни ситуації на місцях,для більш досконалого контролю,було вирішено створити Інклюзивну мережу громадських радників Луганської області.Це лідери в громадах,які займають активну громадянську позицію,які певною мірою взмозі визначити майбутне соціальних груп в громаді.
«Наше спільне завдання-це активні і спрямовані дії на ліквідацію бар’єрів рівної доступності в громадах.Що дасть змогу усім брати участь у житті громади як рівноправні члени,яких поважають і які роблять свій внесок у розвиток громади та суспільства.Ми як Радники-несемо відповідальність за створення єдності й гармонії в громаді»-наголосив М.Надулічний.
«Кінцева наша мета,продовжив М.Надулічний-усі з рівним доступом,до різних сфер життя».
На зустрічі було розроблено план дій,щодо:
– глибшого аналізу проблем (потреб) в громадах, щодо інклюзії в різних сферах життя;
-налагодження співпраці з органами влади,громадськими організаціями,бізнесом,міжнародними організаціями у даному напрямку;
-можливі кроки поліпшення тої чи іншої ситуації;
-та як буде відбуватися подальша комунікація між Радниками, всередині Мережі.

Зустріч «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти» з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей проводиться в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Зустріч відбулася за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні.

Джерело:

Опубліковано Інформаційний Центр ГО "ВО Союз осіб з інвалідністю України" Понеділок, 19 серпня 2019 р.

Коментарі

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *