ПАРТНЕР УГА - ЦЕНТРАЛЬНО ЄВРОПЕЙСЬКА АКАДЕМІЯ НАВЧАННЯ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ ПРОВОДИТЬ БІЗНЕС-СТАЖУВАННЯ "ВИХІД НА РИНКИ ЄС: ДОТАЦІЇ ТА ІНВЕСТИЦІЇ", КРАКІВ, 23-28 ЧЕРВНЯ

ПАРТНЕР УГА - ЦЕНТРАЛЬНО ЄВРОПЕЙСЬКА АКАДЕМІЯ НАВЧАННЯ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ ПРОВОДИТЬ БІЗНЕС-СТАЖУВАННЯ "ВИХІД НА РИНКИ ЄС: ДОТАЦІЇ ТА ІНВЕСТИЦІЇ", КРАКІВ, 23-28 ЧЕРВНЯ

Центрально європейська академія навчання та сертифікації проводить для власників бізнесу, представників Агенції регіонального та місцевого розвитку, фахівців в сферах фінансового, проектного та управлінського консалтингу для МСП бізнес-стажування
“Вихід на ринки ЄС:дотації та інвестиції”

Місце проведення: м. Краків (Польща).
Дати: 23-28 червня 2019 р.
Формат навчання: лекційні на практичні заняття, воркшопи, навчальні візити до інституцій оточення бізнесу та зустрічі з експертами.
Вартість участі у програмі: 2000 грн + 400 EUR
Включає в себе: проживання в готелі (двомісне розміщення, готель ****), сніданки, обіди згідно програми (в дні навчання в залах готелю), навчальну програму, навчальні матеріали, переклад, трансфери в Кракові в дні візитів до партнерських інституцій, супровід координатора, екскурсійну програму.

В рамках програми:

23 червня – збір і поселення учасників  в готелі у м.Краків
24 червня –  візит до контактного пункту європеських програм і проектів, зустрічі з експертами з питань пошуку партнерів та інвестицій.
25 червня – start-up -підходи в бізнесі та бізнес-модель Канвас. Воркшоп з експертами з акселерації та інкубації бізнесу в рамках інтрументу Platformy startowe.
26 червня – зустріч з представниками інвестиційних фондів. Інвестиції в дослідження та комерціалізацію продукту. Інвестиції в масштабування бізнесу. Як підготуватися до розмови з інвестором?
27 червня – візит до Академії Ignatianum. Проекти типу R+D (грантові міжсекторні проекти). Зустрічі з підприємцями, котрі отримали дофінансування на реалізацію бізнес-проектів. Неформальне спілкування та вільний вечір в Кракові.
28 червня – повернення в Україну.

Реєстрація та контакти для уточнення деталей за посиланням: БІЗНЕС-СТАЖУВАННЯ “ВИХІД НА РИНКИ ЄС: ДОТАЦІЇ ТА ІНВЕСТИЦІЇ”, КРАКІВ, 23-28 ЧЕРВНЯ

Коментарі

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *