ГОЛОВА ГО "НЕБАЙДУЖІ ГРОМАДЯНИ" ОЛЕКСІЙ ШЕВЧУК ТА ПОЛІТКОНСУЛЬТАНТ КАТЕРИНА ОДАРЧЕНКО НАВЧАТИМУТЬ «ЯК ПЕРЕМОГТИ НА ВИБОРАХ»

ГОЛОВА ГО "НЕБАЙДУЖІ ГРОМАДЯНИ" ОЛЕКСІЙ ШЕВЧУК ТА ПОЛІТКОНСУЛЬТАНТ КАТЕРИНА ОДАРЧЕНКО НАВЧАТИМУТЬ «ЯК ПЕРЕМОГТИ НА ВИБОРАХ»
11-13 червня в Києві в рамках триденного семінару з підготовки та реалізації передвиборчих кампаній різних рівнів Академія політичного менеджменту POLITIX проведе перший в Україні авторський курс політтехнолога Катерини Одарченко “Як перемогти на виборах?”

Також лекції прочитають відомі фахівці з питань проведення виборів – політтехнологи, фахівці з комунікацій, коучі та адвокати.

Як повідомили в Академії політичного менеджменту POLITIX, захід пройде в центрі столиці, конференц-залі PREMIUM KWINS hall, (вул. Антоновича, 40).

Спікерами на даному заході стануть:

Катерина Одарченко – політичний консультант, партнер компанії Sic Group Ukraine.

Анастасія Зернова – адвокат, сертифікований експерт національної асоціації адвокатів України.

Денис Богуш – політтехнолог, віце-президент Української PR-ліги.

Анна Костильова – власник рекламного агентства Powerplant

Олексій Шевчук – адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Barristers», громадський діяч, автор та ведучий проекту «ДокаZ» на телеканалі ZIK.

За словами організаторів, дана лекція – “унікальний продукт, який дасть відповіді на питання, що постають ребром у всіх виборчих кампаніях незалежно від рівня і місця проведення”.

“Ви зможете глибоко зануритися в тему, отримати унікальний робочий інструментарій, навчитися застосовувати його як в стандартних, так і кризових ситуаціях”, – відзначають в академії.

“Існує думка, що форс-мажор – це синонім передвиборної кампанії. Ми ж покажемо, завдяки чому і як перейти від ситуації нескінченного гасіння пожеж, до системної роботи, що приносить прогнозовані результати. Наші спікери навчать Вас вигравати виборчі кампанії. Ні більше, ні менше . Адже будь-яка успішна кампанія (будь-то за місце депутата в районній раді чи велика Президентська гонка) – всі вони будуються за одними принципами, які ми з Вами детально вивчимо і опрацюємо “, – йдеться в прес-релізі.

Учасники семінару отримають не тільки практичні рекомендації з підготовки та ведення передвиборної боротьби для досягнення перемоги, але і повний структурований набір знань-інструментів політичних комунікацій:

– методику розробки позиціонування політика;

– алгоритм створення передвиборчого штабу;

– алгоритм роботи з медіа;

– принципи планування графіка агітаційних хвиль;

– ефективну стратегію розподіленого бюджету для роботи по округу;

– методичку з підбору агітаторів і їх контролю.

Ознайомитися з докладною програмою курсу і відразу зарезервувати місце як в стандартній, так і в VIP-групах, можна на politix.com.ua

Джерело: http://politix.com.ua/#bloc-2

Коментарі

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *