ПАРТНЕР УГА - ГО "ВОДНИЙ РУХ КИЇВЩИНИ" СТВОРЮЄ ВІДКРИТУ ОНЛАЙН БАЗУ ВОДОЙМ КИЄВА "SMART WATER"

ПАРТНЕР УГА - ГО "ВОДНИЙ РУХ КИЇВЩИНИ" СТВОРЮЄ ВІДКРИТУ ОНЛАЙН БАЗУ ВОДОЙМ КИЄВА "SMART WATER"

ОПИС

Проект передбачає встановлення в межах прибережних захисних смуг водойм м. Києва інформаційних табличок з назвою водойми та QR кодом, відсканувавши який будь-яка людина тієї ж миті отримує систематизовану вичерпну інформацію про дану водойму: від історії водойми, її морфології та гідрології, фауни та флори до актуальної інформації про санітарний стан водойми та наявність на ній місць для відпочинку!

Проблема

Наразі підходячи до будь-яких, за виключенням низки водойм, річки, ставки чи озера киянин або гість столиці не розуміє, що саме знаходиться перед ним. Ані назви водойми, ані її історії та історії поруч розташованої місцевості, ані морфології та гідрології водойми, ані інформації про різноманіття тваринного та рослинного світів, ані інформації про актуальний стан водойми на сьогоднішній день та наявність на ній централізованих зон відпочинку.

БЮДЖЕТ 384 000 ГРН

РОЗРАХУНОК БЮДЖЕТУ

Пропоноване рішення щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Проект передбачає встановлення в межах прибережних захисних смуг водойм м. Києва металевих антивандальних інформаційних табличок з назвою водойми української та англійською мовами та QR кодом, відсканувавши який будь-яка людина тієї ж миті переходить на спец.сайт де отримує систематизовану вичерпну інформацію про дану водойму: від історії водойми, її морфології та гідрології, фауни та флори до актуальної інформації про сан.стан водойми та наявність на ній місць для відпочинку, зокрема інформаціє щодо дозволу або заборони на купання та риболовлю. Кошторисом проекту передбачено встановлення 100 інформаційних табличок. У разі успішності проекту кошторис можна буде збільшити.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення кількості екологічно свідомого населення, яке розумітиме цінність води, як ресурсу та водойм як природного елементу міського середовища. Адже чим більше ми знаємо про щось, тим більше ми це бережемо.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Smart Water розрахований на будь-якого мешканця Києва або гостя столиці. Аби скористатись проектом не обов’язково мати смартфон або інший розумний пристрій. Достатньо просто зайти на сайт проекту Smart Water та відшукати потрібну вам водойму.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додаткових витрат. Оновлювати інформацію про актуальний стан водойм зможуть і штатні ІТ спеціалісти відповідних підрозділів

Інформація про інноваційність проекту

Проект є інноваційним, адже передбачає використання сучасних цифрових пристроїв, а також створення єдиної цифрової систематизованої бази даних про водойми столиці, шляхом створення відповідного онлайн сайту.

Проект знаходиться в стадії голосування в конкурсі проектів Громадського бюджету участі 2020.

Віддати свій голос на підтримку проекту можна за посиланням: Smart Water

Коментарі

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *