ГОЛОВА ГО "ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ІНІЦІАТИВНА" УВІЙШОВ ДО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ДАРНИЦЬКІЙ РАЙОННІЙ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

ГОЛОВА ГО "ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ІНІЦІАТИВНА" УВІЙШОВ ДО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ДАРНИЦЬКІЙ РАЙОННІЙ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

10 травня 2019 року в актовій залі Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, вул. Кошиця, 11 відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації (далі – Громадська рада при ДРДА). Громадська рада обиралась терміном діяльності на 2 роки – 2019-2021.

Процес подачі документів від представників інститутів громадянського суспільства тривав до 10 квітня 2019 року включно. Увійти до складу громадської ради виявили бажання 128 інститутів громадянського суспільства, але допущені до участі в установчих зборах були 113 організацій. Іншим 15 було відмовлено в зв’язку з тим, що подані ними документи не відповідали встановленим вимогам законодавства і недоліки ними не були усунуті в зазначений строк.

Громадська рада при ДРДА була сформована в кількості 35 осіб.

Від Української Гільдії Активістів до складу Громадської ради при ДРДА увійшов Голова ГО “Громадська екологічна ініціатива” Шатній Олександр, який є також секретарем Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

Розпорядження № 359 від 15.05.2019 “Про затвердження складу громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації”

Коментарі

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *