Небайдужі громадяни піклуються про освіту прийдешніх поколінь

Небайдужі громадяни піклуються про освіту прийдешніх поколінь

Представник ГО “Небайдужі громадяни” і за сумісництвом голова Адвокатського об’єднання “Barristers” Олексій Шевчук повідомив, що 1 лютого 2019 року між їх адвокатським об’єднанням та Центральною бібліотекою ім. Т.Г. Шевченка для дітей міста Києва, в результаті проведення процедури допорогової закупівлі згідно вимог чинного законодавства, було підписано договір про надання юридичних послуг.

Ціна за юридичне обслуговування бібліотеки на рік становить символічні 10 тис грн. Адвокатське об’єднання “Barristers” свідомо пішло на такий крок, повною мірою усвідомлюючи свою відповідальність за виховання прийдешніх поколінь. Діти – це наше майбутнє. І лише від нас з вами залежить яке ми його собі побудуємо і яке покоління собі на зміну виховаємо. В часи, коли наркоманія та алкоголізм майже повністю поглинає сучасну молодь, культивування та підтримка правильних цінностей є надважливим.

На офіційному сайті бібліотеки https://shevkyivlib.org.ua/ зазначено, що Центральна бібліотека ім. Т.Г. Шевченка для дітей міста Києва це майже 86 тисяч книжок. Якщо Ви, проходячи проспектом Перемоги неподалік від станції метро “Політехнічний Інститут”, зазирнете у наші вікна, перше, що Ви побачите — багато великих стелажів і навіть одну гігантську шафу з книжками. Але нехай вони Вам не нагадують лабіринт, в якому тільки бібліотекарі можуть ходити, не блукаючи навмання.

Дизайн бібліотеки виконаний в сучасному стилі, що в свою чергу не може не приваблювати маленьких читачів та їх батьків.

Уся #БІБЛІОТЕКА, і її книжковий фонд також, поділяється на три відділи обслуговування.

Зліва від вхідних дверей розташувався відділ книжок для дошкільнят та молодших школярів, який називається Діти/Kids. Крім книжкових стелажів та столів, там є чудова ігрова зона, різні настільні ігри. Але найголовніше — усі бібліотекарі, які працюють у відділі Діти/Kids, знають не тільки те, де яка книжка в них стоїть:) Вони по секрету скажуть, яка книжка найсмішніша, а яка — найчарівніша. Вони в курсі як українських, так і перекладних новинок для найменших!

Праворуч знаходиться відділ для підлітків та дорослих — Підлітки/Teens, Дорослі/Adults. Ясна річ, що тут книжок помітно більше. Вони розставлені за тематичним принципом — наприклад, словники та мовознавчі довідники, туристичні путівники Києвом та Україною, книжки з географії та біології зібрані на полицях разом. У відділі Підлітки/Teens, Дорослі/Adults є зона читання-відпочинку з великими м’якими кріслами, де можна не тільки читати книжки та журнали, а й, наприклад, обговорювати прочитане.

Також біля вхідних дверей є білі гвинтові сходи з гарним металевим поруччям. Вони ведуть у відділ Мистецтво/Art. Там є книжки з різних видів мистецтва, наприклад, альбоми з репродукціями живописців та графіків, видання про композиторів та виконавців музики, про театр, кіно та мистецтво фотографії. Саме там локація Простір подій/Event room з усім необхідним технічним оснащенням (відеопроектор, колонки, мікрофони, веб-камера для онлайн трансляцій), де відбуваються зустрічі з письменниками, художниками й ілюстраторами, громадськими діячами, тренінги й воркшопи.

Коментарі

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *