УГА СПІЛЬНО З МБФ "СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕДИЦИНИ" ПРОВЕЛИ "ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я" ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ДАРНИЦЬКОЇ РДА

УГА СПІЛЬНО З МБФ "СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕДИЦИНИ" ПРОВЕЛИ "ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я" ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ДАРНИЦЬКОЇ РДА

18 грудня 2018 року Українська Гільдія Активістів спільно з Благодійною організацією “Міжнародний благодійний фонд “Сприяння розвитку медицини”, за сприяння Дарницької районної державної адміністрації міста Києва провели в переддень великого свята – Дня Святого Миколая “День здоров’я” для працівників Дарницької РДА.

В рамках заходу вели безкоштовний прийом в стінах Дарницької РДА висококваліфіковані лікарі офтальмологи та дерматологи. Необхідність проведення акції покликана великою навантаженістю на зір працівників адміністрації внаслідок постійної роботи за комп’ютерами, що в свою чергу згубно впливає на здоров’я очей та призводить до швидкого погіршення зору. Та погіршення стану навколишнього природного середовища в місті Києві, що в свою чергу призводить до росту захворюваності шкірного покриву.

Додатково всі бажаючі мали змогу безкоштовно виміряти тиск та здати експрес аналіз крові на вміст цукру. Навіть зважаючи на те, що такі аналізи в стінах Дарницької РДА проводяться майже щоденно, охочих було більше ніж вдосталь.

В акції, яка тривала з 9:00 до 13:00, пройшли обстеження близько 200 людей.

Акція проводилась за особистої присутності голови правління МБФ “Сприяння розвитку медицини” Олега Овечко, координатора медико-соціальних проектів фонду по Дарницькому району міста Києва Олексія Шевчука, а також заступника голови Української Гільдії Активістів Шатнього Олександра.

Під час прийому офтальмологами проводились комплексні обстеження та видавались рецепти на окуляри, які за наявністю відповідних показань могли відразу на місці отримати всі бажаючі. Дерматологи при наявності показань безкоштовно забезпечували пацієнтів лікарськими препаратами. Завдяки донорським організаціям та партнерам благодійного фонду проведення акції супроводжувалось забезпеченням матеріалами, інструментами, окулярами високої якості.

УГА висловлює щиру подяку всім партнерам, які взяли участь або посприяли проведенню акції.

Коментарі

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *