ВНАСЛІДОК СПІЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ЄДНОСТІ ЕКОПАРК ОСОКОРКИ ЗАРУЧИВСЯ ПІДТРИМКОЮ МІНІСТРА ЕКОЛОГІЇ ТА НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ

ВНАСЛІДОК СПІЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ЄДНОСТІ ЕКОПАРК ОСОКОРКИ ЗАРУЧИВСЯ ПІДТРИМКОЮ МІНІСТРА ЕКОЛОГІЇ ТА НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ

Під час перебування у Верховній Раді України 22.11.2018 активісти Екопарку Осокорки мали можливість зустрітись і поспілкуватись з міністром екології України Остапом Михайловичем Семераком. Було дуже приємно дізнатися, що пан міністр знає про наше питання і підтримує ініціативу громади по створенню Екопарк Осокорки. Під час спілкування Остап Михайлович запевнив, що з боку Міністерство екології та природних ресурсів України буде надана всебічна підтримка і фахова допомога в реалізації цього проекту. Громада Києва отримала черговий потужний сигнал.

Також народні депутати України висловились про підтримку розірвання договору оренди із забудовником.

Під час візиту до Верховної ради України активістами було зібрано додатково близько 40 підписів народних депутатів, які виступають за створення екопарку Осокорки.

27 листопада 2018 року на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримано проект рішення №08/231-4204/ПР від 22.11.2018 про розірвання договорів оренди земельних ділянок, укладених у 2005 році між Київською міською радою та ТОВ «Контактбудсервіс». Відео розгляду проекту рішення на засіданні комісії знаходиться за посиланням:
https://www.facebook.com/nizabudovam/videos/346864572746072

Наступний крок – розгляд та голосування вказаного проекту рішення на VІІ сесії Київської міської ради VIII скликання, що заплановано на 29 листопада 2018 року.

Попри те, що голова комісії Міщенко Олександр Григорович відзначив, що дії депутатів Київради наразі не ґрунтуються на намірах створити Екопарк на південних Осокорках, Українська Гільдія Активістів та партнер УГА – ГО «ЕКОПАРК ОСОКОРКИ»  підтримують поточну активність Київської міської влади у напрямку припинення незаконного будівництва на південь від вулиці Колекторної і розглядає її як один з етапів на шляху реалізації петиції №713 від 18.11.2015 «Ландшафтний природний парк замість забудови південних Осокорків», яка зібрала понад 11 тисяч підписів киян.

Українська Гільдія Активістів наголошує на тому, що лише спільна всебічна підтримка та злагоджена діяльність, що в свою чергу є одним із основоположних принципів діяльності УГА, в напряму захисту території південних Осокорків надає шанс на його успішну реалізацію, оскільки сила лише в чітко структурованій професійній єдності.

 

Коментарі

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *