УГА засуджує обрання Ради громадського контролю при ДБР з численними порушеннями

УГА засуджує обрання Ради громадського контролю при ДБР з численними порушеннями
Українська Гільдія Активістів категорично засуджує та вважає неприпустимим проведення установчих зборів з формування Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань з численними грубими порушеннями, а саме: реєстрації делегатів після сплину відведеного часу, видачу бюлетнів з порушенням процедури, допуск до участі в зборах осіб, які фізично відсутні під час проведення зборів, внесення змін в порядок виборів з голосу , реєстрація осіб-кандидатів без паспортів, пошкоджені бюлетні, які в додаток до того ще й дають змогу ідентифікувати голосуючого по номеру бюлетня, пакетне голосування, робоча група без паспортів, не підписаний протокол лічильної комісії, відсутність затвердженого порядку денного і багато іншого.
Під час відкриття установчих зборів до директора ДБР Романа Труби було доведено інформацію про наявність численних порушень вже на початковій стадії роботи установчих зборів, але директор ДБР прийняв рішення відкрити установчі збори і проводити вибори.
Активісти УГА, які були делегатами в склад Ради громадського контролю, оскаржують в судах законність обрання поточного складу Ради громадського контролю при ДБР, оскільки починати діяльність новоствореного органу з численним порушеннями є неприпустимим, тим паче враховуючи високий статус цього органу.

Новоутворене Державне бюро розслідувань і далі супроводжують скандали. Вибори до Ради громадського контролю 30 березня 2018 року мають усі шанси стати підставою не лише судових позовів щодо оскарження їхніх результатів. А й кримінальних проваджень. Як стало відомо, відповідну заяву про ще один посадовий злочин директора ДБР Романа Труби вже наступного тижня доправлять до Генеральної прокуратури.

Напередодні установчих зборів із формування Ради громконтролю при ДБР один із 99 делегатів від громадських об’єднань заявив про можливі маніпуляції. І оприлюднив список активістів, перемогу яких, начебто, було погоджено.

Коментарі

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *