Українська Гільдія Активістів візьме участь в круглому столі ДАСУ з питань контролю за публічними закупівлями

Українська Гільдія Активістів візьме участь в круглому столі ДАСУ з питань контролю за публічними закупівлями

Держаудитслужба повідомляє про проведення 13 квітня 2018 року круглого столу за участю громадських організацій з питань контролю за публічними закупівлями, захід попередньо планувався на 30 березня та перенесений за численними проханнями ЗМІ та громадських організацій.

“Ми завжди готові йти назустріч громадськості, адже захід заплановано з метою розповісти про імплементацію положень Закону України від 21 грудня 2017 року № 2265-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законів України щодо здійснення моніторингу закупівель» та про стан співпраці Держаудитслужби та громадських організацій із зазначеного напрямку. Держаудитслужба була і буде відкритою до конструктивного діалогу, співпраці з представниками громадськості та ЗМІ”, – йдеться в повідомленні.

Українська Гільдія Активістів делегує своїх представників для участі в роботі Круглого столу.

Підтвердити участь уповноваженого представника потрібно до 16 год 10 квітня 2018 року.

Запрошуємо активістів від партнерських організацій долучатись до участі в цьому заході, оскільки тільки під пильним контролем громадськості реформи будуть відбуватись в правильному напрямку.

З питань проведення зазначеного заходу просять звертатися до Державної аудиторської служби України за телефоном: (044) 425 80 30

Джерело:

Круглий стіл ДАСУ

Коментарі

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *