У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ФОРУМ ЩОДО НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ, ОРГАНІЗОВАНИЙ КИЇВСЬКИМ ААС

У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ФОРУМ ЩОДО НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ, ОРГАНІЗОВАНИЙ КИЇВСЬКИМ ААС

2 березня 2018 року Київський апеляційний адміністративний суд організував форум «Незалежність суддів як передумова функціонування самостійної судової влади та гарантія верховенства права // Сучасні виклики». Захід відбувся у готелі «Київ» що на вул. Грушевського, 26/1.

Серед спікерів та учасників заходу були судді Верховного Суду та суді інших інстанцій, представники Верховної Ради України, Міністерства юстиції України, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, провідні адвокати, науковці, міжнародні експерти.

З вітальними словами виступили організатори заходу – Наталія Блажівська і Оксана Епель.

На форумі біло піднято теми:

– Тиск на суддів як загроза незалежності судової системи.

– Роль судді-спікера у комунікації громадськістю.

– Чи потрібен незалежний суд?

– Незалежність суддів та суддівський розсуд: чи існує взаємозв’язок.

– Безпека суддів як складова його незалежності.

– Незалежність суддів та суддівський розсуд: чи існує взаємозв’язок.

– Безпека суддів як складова його незалежності.

Приводом для організації форуму стали нещодавні події, які відбулися у Нікопольському міському районному суді Дніпропетровської області, у Солом’янському районному суді м. Києва, в Апеляційному суді м. Києва, в Октябрському районному суді м. Полтави, в Ірпінському міському суді Київської області тощо.

Разом з Київським апеляційним адміністративним судом до організації форуму долучилася Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів.

В результаті обговорення було прийнято резолюцію, яка складається з п’яти пунктів, в одному з яких говориться про прийняття рішення звернутися до суб’єктів законодавчої ініціативи (Президента, депутатів) з пропозицією розробки спеціального закону про Службу судової охорони, в другому пункті йдеться про внесення зміни до 1 абзацу 1 статті Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів» й інші пропозиції. Ми викладаємо на сайті резолюцію для можливості прочитати її всім, хто цікавиться питанням незалежності суддів.

http://Zrada.today

Коментарі

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *