ГО "НЕБАЙДУЖІ ГРОМАДЯНИ" ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО КАБМІНУ ЩОДО ЗРИВУ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ БРАТАМИ ДУБНЕВИЧАМИ

ГО "НЕБАЙДУЖІ ГРОМАДЯНИ" ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО КАБМІНУ ЩОДО ЗРИВУ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ БРАТАМИ ДУБНЕВИЧАМИ

Держава повертає у свою власність ТЕЦ у Новояворівську та Новому Роздолі. Процедура тривала і юридично не проста, оскільки до роздержавлення цих стратегічних об’єктів мали стосунок досить одіозні та впливові персони. Зараз контроль над підприємствами взяли державні управителі. Але попередні власники саботують процес і тримають в заручниках мешканців, які попри початок опалювального сезону мерзнуть.

В НАБУ виявили причетність ТОВ «Енергії» Нового Роздолу і Новояворівська до братів Дубневичів і звинуватили у розкраданні понад 300 мільйонів кубометрів природного газу на суму більше, ніж 1,4 мільярда гривень. У червні суд арештував активи «Енергії» і держава призначила нового управителя.

«Керівництво власника саботує те, щоб працівники здійснювали будь-яку діяльність на даній ТЕС. Те саме відбувається фактично в Новояворівську», ‒ каже начальник управління Нацагентства з питань виявлення активів Віталій Різник.

Із майже 300 працівників Новороздільської ТЕЦ на зміну не вийшов ніхто. Тож початок опалювального сезону, який мав би розпочатись 22 жовтня, перенесли на невизначений термін.

У молодшій групі одного з дитячих садочків Нового Роздолу сьогодні лише шестеро малюків. Після нічних приморозків у спальнях ясел температура на термометрах трохи вище десяти градусів тепла.

Партнер УГА громадська організація “Небайдужі громадяни” категорично засуджує дії попередніх власників ТЕЦ у Новояворівську та Новому Роздолі братів Дубневичів, які призводять до ситуації, коли страждають невинні особи, а насамперед діти. Такі дії важає неприпустимими з їх сторони. Всі питання повинні вирішуватись виключно в юридичній площині і ні в якому разі неприпустимо порушувати основоположні права людини, закріплені та гарантовані Конституцією України та найвищими міжнародними законодавчими актами за для захисту своїх особистих економічних інтересів.

Громадська організація “Небайдужі громадяни” невідкладно звертається до Кабінету Міністрів України з вимогою негайно зібрати з цього приводу нараду та вжити відповідних заходів для відновлення повноцінної роботи вищевказаних об’єктів і відновлення теплопостачання в дитячі садочки, школи, приватні будинки та всі інші без виключення об’єкти.

Всі винні особи, які саботують роботу підприємств повинні невідворотньо понести дисциплінарну, адміністративну та/або кримінальну відповідальність!

Джерело:
Фірми, які пов’язують з братами Дубневичами, зірвали початок опалювального сезону на Львівщині

Коментарі

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *