ЦИКАЛЕНКО ТАМАРА ВІКТОРІВНА (органи самоорганізації населення)

ЦИКАЛЕНКО ТАМАРА ВІКТОРІВНА (органи самоорганізації населення)

Цикаленко Тамара Вікторівна, народилася 24 березня 1975 року в місті Києві.

Українка, громадянка України.

З вересня 1982 року до липня 1992 року навчалась у Київській середній школі №150, де одержала атестат про середню освіту.

З 1996 року по 1998 рік навчалась у Київському кооперативному економічно –правовому технікуму за спеціальністю «Товарознавство і комерційна діяльність».

В 2012 році закінчила Київський національний торговельно-економічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю Товарознавство та комерційна діяльність та здобула кваліфікацію магістра з товарознавства та комерційної діяльності .

З 07.12.2015 р. призначена на посаду керівника ОСН «Комітету мікрорайону «Пирогів»

В 2017 році за вагомий внесок у розвиток району та за професійні заслуги нагороджено відзнакою голови Голосіївської райдержадміністрації «Жінка – активна громадська діячка».

З самого початку своєї діяльності комітет намагається вирішувати конкретні проблеми мікрорайону, а їх чимало: питання контролю комунальних послуг, зміни маршруту транспорту, співпраця з організаціями, які надають комунальні та інші послуги, питання екології, питання водопостачання, напруги, благоустрію. Всі дії ОСН спрямовані на покращення умов проживання мешканців мікрорайону.

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004586554018

Коментарі

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *